• 311 alb
  • 37 570 zobrazení

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

9.2.2019 – halový turnaj - ST.PÁNI – hala Sušil Bystřice p/H
skupina B:
MRLÍNEK - Lukov 0:3
MRLÍNEK - Dřevohostice 1:5
Branka: Mikeška Petr
MRLÍNEK - Hošťálková 3:2
Branky: Mikulík Martin, Mikov Jurij, Heryán Mojmír
o 5.místo:
MRLÍNEK - Hlinsko p/H 3:1
Branky: Mikov Jurij, Horák Josef, Hačunda Radek
Sestava: Nezdařilík Lumír - Šenkyřík Jaroslav, Hačunda Radek, Trhlík
Miroslav, Mikov Jurij, Mikulík Martin, Mikeška Petr, Heryán Mojmír, Horák
Josef, Rybka Miroslav, Hošťálek Zdeněk ml.
Celkové umístění: 5.MRLÍNEK
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
celkem 47 hráčů, 3 nejmladší, 13 mladších, 31 nad 15let

vítěz ml . kategorie
1. Duroň David
2. Hefková Markéta
3. Kejdová Bára
4. Vymětalík Vojta

dospělí nad 15 let
1. Charvátová Alena
2. Vyoralová Monika
3. Fárek Libor
4. Dostál Radim
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
18 masek
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
12 brigádníků, 3 fukary, několik lahváčů pak bečka, gulášek, kuřatka, slivovička a hlavně hromady listí a metráky kouře
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
.11.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - dohrávka 1.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Těšnovice 2:5 (0:2)
Branky: 57.Horák David(6), 90.Vyoral Štěpán(2)
Sestava: Novák Radek - Josinek Lukáš, Hradil Tomáš (82.Horák Josef),
Šálek Ondřej, Vyoral Štěpán, Rybka Ondřej, Podzemný Ondřej, Holec
Martin, Zemánek Jaroslav, Horák David, Zapletal Rostislav (46.Heryán
Mojmír)
Žluté karty: 42.Josinek Lukáš(1), 42.Horák Josef(1), 60.Hradil Tomáš(6),
72.Podzemný Ondřej(5)
Rozhodčí: Hušek, diváků: 60
Vývoj zápasu: 4.Těšnovice 0:1, 21.penalta Těšnovice nad 0:1,
24.penalta Těšnovice chycena 0:1, 24.Těšnovice 0:2, 56.Těšnovice 0:3,
57.Horák David 1:3, 69.Těšnovice 1:4, 74.penalta Těšnovice 1:5,
90.Vyoral Štěpán 2:5
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
28.10.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 13.kolo - hřiště Chvalčov
Chvalčov - MRLÍNEK 1:0 (1:0)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Hradil Tomáš, Hlava Martin
(65.Solař Jakub), Žídek Radim, Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Podzemný
Ondřej, Vlasák Ondřej (68.Vyoral Štěpán), Holec Martin, Horák David
Žluté karty: 41.Hradil Tomáš(5), 66.Vlasák Ondřej(1)
Rozhodčí: Caletka, diváků: 180
Vývoj zápasu: 36.Chvalčov 1:0
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
44 dětí
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
20.10.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 12.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Němčice 2:1 po penaltách (0:0, penalty 4:2)
Branka: 63.Podzemný Ondřej(2)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Šálek Ondřej, Hradil Tomáš, Hlava
Martin, Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Žídek Radim (90.Horák Josef), Solař
Jakub (81.Zapletal Rostislav), Jančík Martin (55.Podzemný Ondřej), Holec Martin
Žluté karty: 72.Hradil Tomáš(4)
Rozhodčí: Skyba, diváků: 80
Vývoj zápasu: 63.Podzemný 1:0, 75.Němčice 1:1
Penalty: 1.Rybka 1:0 - 1.Němčice 1:1, 2.Josinek 2:1 - 2.Němčice chycena 2:1,
3.Horák Radek 3:1 - 3.Němčice 3:2, 4.Hradil 4:2 - 4.Němčice chycena 4:2, 5.konec
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
20.10.2018 – mistrovské utkání - DOROST - 8.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK/LOUKOV - Lutopecny-Měrůtky 2:6 (1:1)
Branky: 11.Béna Vladimír(3), 67.Baďuřík Marek(5)
Sestava: Chuděj Martin, Zemánek Jaroslav - Smejkal Dominik, Beza
Vlastimil, Béna Vladimír, Ovčáčík Tomáš, Baďuřík Marek, Gábor Denis,
Nenutil Patrik, Baláž Martin, Kurfürst, Hurt Štěpán
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
14.10.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 11.kolo - hřiště Břest
Břest - MRLÍNEK 6:1 (1:0)
Branka: 78.Hradil Tomáš(1)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír (71.Zapletal Rostislav), Horák
Radek, Žídek Radim, Šálek Ondřej, Hradil Tomáš, Josinek Lukáš, Rybka
Ondřej, Podzemný Ondřej (46.Jančík Martin), Holec Martin, Horák David
Žluté karty: 87.Žídek Radim(1)
Rozhodčí: Závojský, diváků: 95
Vývoj zápasu: 33.,51.Břest 2:0, 53.penalta Heryán chycena 2:0,
55.,63.,75.Břest 5:0, 78.Hradil 5:1, 79.Břest 6:1
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
7.10.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 10.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Počenice-Tetětice 2:4 (0:1)
Branky: 62.Holec Martin(2), 75.Rybka Ondřej(2)
Sestava: Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Žídek Radim, Hradil Tomáš,
Kušík Vladimír, Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej (71.Zapletal Rostislav),
Jančík Martin (46.Rybka Ondřej), Holec Martin, Horák David, Zemánek
Jaroslav
Žluté karty: 80.Heryán Mojmír(1)
Rozhodčí: Žigmund, diváků: 100
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
11 účastníků - až 57km
trasa č.1: Stezka Blanického Roháče, zkrácena o výjezd ke kostelíku Sv.Antonínek
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
30.9.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 9.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Lubná 2:0 (1:0)
Branky: 38.,66.Horák David(5)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Žídek Radim,
Šálek Ondřej, Hradil Tomáš, Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej (75.Jančík
Martin), Holec Martin (85.Zapletal Rostislav), Horák David, Zemánek Jaroslav
Žluté karty: 90.Šálek Ondřej(2)
Rozhodčí: Skyba, diváků: 120
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
29.9.2018 - TENIS - Hodový nohejbalový ťukec - III.ročník
1.Dostál Radim+Landiga Ludvík+Zapletal Rostislav ml. (12:2-12b)
2.Kundera Petr+Žaloudík Lubomír st.+Žaloudík Martin (11:4-10b)
3.Duchoň Dominik+Motal Ondřej+Adámek Michal (9:5-8b)
4.Bártek Viktor+Kulich Petr+Janek Petr (7:7-6b)
5.Charvát Zdeněk st.+Charvát Zdeněk ml.+Bártek Bohdan (4:9-4b)
6.Otáhal Jaroslav+Duchoň Tomáš+Fárek Libor (4:10-2b)
7.Mikešková Lída+Mikeška Radek+Hynek Pavel (2:12-0b)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
16.9.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 7.kolo - hřiště Střílky
Střílky - MRLÍNEK 3:2 (0:1)
Branky: 29.Vlasák Ondřej(1), 55.Horák David(3)
Sestava: Vlasák Marek - Hlava Martin, Šálek Ondřej, Heryán Mojmír,
Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej, Podzemný Ondřej, Rybka Ondřej, Dostál
Radim (14.Zapletal Rostislav), Holec Martin, Horák David
Žluté karty: nikdo(2)
Rozhodčí: Tesař, diváků: 100
Vývoj zápasu: 14.zranění Dostál, 29.Vlasák Ondřej 0:1,
46.zranění Podzemný - hráli jsme v 10, 48.penalta Střílky tyčka,
55.Horák David 0:2, 61.Střílky 1:2, 66.Střílky 2:2, 89.Střílky 3:2
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
15.9.2018 - TENIS - turnaj čtyřhry
1.Kudlík Jiří+Landiga Ludvík
2.Kundera Petr+Žaloudík Lubomír st.
3.Otáhal Jaroslav+Otáhal Aleš
4.Duchoň Dominik+Charvát Zdeněk ml.
5.Adámek Michal+Motal Ondřej
6.Žaloudík Martin+Bajgar Vojtěch
7.Mikeška Radek+Hynek Pavel
8.Bártek Bohdan+Charvát Zdeněk st.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
8.9.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 6.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Zdounky 0:2 (0:0)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Kušík Vladimír (73.Vlasák Marek),
Hradil Tomáš, Hlava Martin, Podzemný Ondřej, Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Zemánek Jaroslav, Holec Martin, Heryán Mojmír (81.Zapletal Rostislav)
Žluté karty: 66.Zemánek Jaroslav(1), 80.Podzemný Ondřej(3),
90.Zapletal Rostislav(1)
Rozhodčí: Závojský-Křepelka-Kouřil, diváků: 65
Vývoj zápasu: 48.Zdounky 0:1, 55.Zdounky 0:2
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
2.9.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 5.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Záhlinice 3:2 po penaltách (1:0, penalty 4:2)
Branky: 11.Podzemný Ondřej(1), 73.Rybka Ondřej(1)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Šálek Ondřej, Hradil Tomáš,
Hlava Martin, Podzemný Ondřej, Vlasák Ondřej (72.Heryán Mojmír),
Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Horák David, Holec Martin
Žluté karty: 41.Podzemný Ondřej(1)
Rozhodčí: Žigmund, diváků: 75
Vývoj zápasu: 11.Podzemný 1:0, 52.,59.Záhlinice 1:2, 71.Rybka 2:2
Penalty: 1.Záhlinice 0:1 - 1.Rybka 1:1
2.Záhlinice chycena 1:1 - 2.Heryán 2:1,
3.Záhlinice 2:2 - 3.Podzemný 3:2,
4.Záhlinice nad branku 3:2 - 4.Josinek 4:2
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
26.8.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 4.kolo - hřiště Skaštice
Skaštice B - MRLÍNEK 6:7 po penaltách (4:2, penalty 2:4)
Branky: 8.,25.Horák David(2), 56.Žídek Radim(1), 62.Holec Martin(1),
75.penalta Vyoral Štěpán(1), 84.Josinek Lukáš(1)
Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Solař Jakub (46.Žídek Radim),
Kušík Vladimír (67.Šálek Ondřej), Podzemný Ondřej (46.Vlasák Ondřej),
Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán, Hradil Tomáš, Horák David,
Holec Martin (79.Heryán Mojmír)
Žluté karty: 87.Hradil Tomáš(2)
Rozhodčí: Caletka, diváků: 90
Vývoj zápasu: 3.Skaštice 1:0, 8.Horák David 1:1, 20.Skaštice 2:1,
25.Horák David 2:2, 33.Skaštice 3:2, 34.Skaštice 4:2, 49.Skaštice 5:2,
56.Žídek 5:3, 58.penalta Skaštice 6:3, 62.Holec 6:4, 75.penalta Vyoral
Štěpán 6:5, 84.Josinek 6:6
Penalty: 1.Vyoral Štěpán 0:1 - 1.Skaštice chycena 0:1, 2.Rybka 0:2 -
2.Skaštice 1:2, 3.Heryán 1:3 - 3.Skaštice 2:3, 4.Josinek 2:4 -
4.Skaštice tyčka 2:4
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
11 cyklistů - Kroměříž-Kvasice-Otrokovice štěrkáč-Mysločovice-Lechotice-Racková-
Žabárna-Hadovna-Rusava-Ráztoka-Brusné-Slavkov-BpH
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
19.8.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 3.kolo - hřiště Pod duby
MRLÍNEK - Zborovice 0:2 (0:1)
Sestava: Novák Radek - Hradil Tomáš, Horák Radek, Žídek Radim,
Solař Jakub (65.Hlava Martin), Podzemný Ondřej (86.Vlasák Ondřej),
Josinek Lukáš (88.Šálek Ondřej), Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán, Horák
David, Holec Martin (78.Heryán Mojmír)
Žluté karty: nikdo(1)
Rozhodčí: Tříska, diváků: 80
Vývoj zápasu: 43.Zborovice 0:1, 54.Zborovice 0:2
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
11.8.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 2.kolo - hřiště Kvasice
Kvasice B - MRLÍNEK 1:0 (1:0)
Sestava: Novák Radek - Hradil Tomáš, Horák Radek, Kušík Vladimír
(41.Hlava Martin), Solař Jakub, Podzemný Ondřej, Josinek Lukáš, Rybka
Ondřej, Vlasák Ondřej (57.Vyoral Štěpán), Horák David, Holec Martin
Žluté karty: 20.Novák Radek(1), 75.Hradil Tomáš(1), 89.Podzemný
Ondřej(1)
Rozhodčí: Tesař-Skyba-Mucha, diváků: 80
Vývoj zápasu: 20.penalta Kvasice B podražení brankářem 1:0
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Poslední fotky nám propůjčil p.Bednář ml.(HH), ostatní foto Mrlínek
---
4.8.2018 – přátelské utkání - MUŽI – Mrlínek - 55 LET - 2x35min.
MRLÍNEK – Internacionálové Baníku Ostrava 4:4 (1:2, penalty 2:3)
Branky Mrlínek: Josinek Lukáš, Horák David, Rybka Ondřej, Žídek Radim
Branky Baník: Poštúlka Marek, vlastní, Tchuř Daniel, Daněk Václav
Penalty: 1.Moravec David 0:1 - 1.Heryán Mojmír chycena 0:1 - 2.Tchuř
Daniel 0:2 - 2.Josinek Lukáš chycena 0:2, 3.Drozd Petr 0:3 - 3.Vyoral
Štěpán 1:3, 4.Bauman Petr chycena 1:3 - 4.Podzemný Ondřej 2:3,
5.Antalík Augustín vedle 2:3 - 5.Rybka Ondřej břevno 2:3
Sestava Mrlínek: Vlasák Marek, Novák Radek - Hradil Tomáš, Žídek
Radim, Heryán Mojmír, Podzemný Ondřej, Zapletal Rostislav, Holec Martin,
Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán, Kušík Vladimír, Šálek Ondřej, Josinek Lukáš,
Horák David, Vlasák Ondřej, Solař Jakub, Hlava Martin
Sestava Baník: Šmíra Karel (Vítkovice, reprezentant ČR v sálové
kopané, host Baníku), Bolf René (1974) - Baník Ostrava (1x mistr
2003/04), Sparta Praha (2x mistr 1999/00 a 2000/01), Karviná, Auxerre
(FRA), Reprezentant ČR (34 zápasů, 3.místo ME 2004), Staš Ivo (1965) -
Baník Ostrava, Drnovice, Aston Villa (ENG), Brno, Vítkovice, Dukla Praha,
Reprezentant ČSFR (1 zápas), Vrťo Dušan (1965) - Baník Ostrava, FC
Dundee United (SCO), Senica (SVK), Banská Bystrica (SVK), Reprezentant SR (1 zápas = 1 branka), trenér, Drozd Peter (1973) - Baník Ostrava (1x
mistr 2003/04), Hradec Králové, Žilina (SVK), Kladno, Hlučín, Darkovičky,
Antalík Augustín (1953) - Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a 1980/81),
Prievidza (SVK), Nitra (SVK), Veselý Petr (1971) - Baník Ostrava, Hradec
Králové, Drnovice, Slovan Bratislava, Hlučín, Patraikos (GRE),
Reprezentant ČR (2 zápasy), Tchuř Daniel (1976) - Baník Ostrava, Slavia
Praha, Vítkovice, Mladá Boleslav, Karviná, Ujpest FC (HUN), Artmedia
Bratislava (SVK), Bohuslavice, mládežnický reprezentant ČR, Zajaroš Petr
ml. (1983) - Baník Ostrava, FC Coburg (GER), Poštulka Marek (1970) -
Drnovice, Baník Ostrava, Viktorie Žižkov, Karviná, Vítkovice, Tábor,
Reprezentant ČR (4 zápasy = 3 branky), trenér, Daněk Václav (1960) -
Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a 1980/81), Dukla Praha, FC Innsbruck
(AUT, 2x mistr 1989/90 a 1990/91), Le Havre (FRA), Reprezentant ČSSR,
trenér, Bauman Petr (1961) - Baník Ostrava, Cheb, Zbrojovka Brno,
Třinec, mládežnický reprezentant ČSSR, Moravec David (1973) - HC
Vítkovice (2x druhý 1996/97 a 2001/02), Buffalo Sabres (1 zápas NHL),
Jaroslavl (RUS), Plzeň, Malmö (SWE), Hämeenlinna (FIN), Wolfsburg (GER),
Třinec, Havířov, Šumperk, Liptovský Mikuláš (SVK), Nitra (SVK), Orlová,
Reprezentant ČR (2x zlato 1999, 2001), Zimní OH Nagano (JPN, zlato
1998), host Baníku, Kosňovský Michal - Baník Ostrava, Moravčík Jan
(1954) - Vítkovice, Trenčín (SVK), Piešťany (SVK), host Baníku, vedoucí
družstva - Šrámek Lubomír (1957) – Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a
1980/81), Slavia Praha, Dunajská Streda (SVK), manažér - Zajaroš Petr
(1957) - Baník Ostrava, Banská Bystrica (SVK), Třinec, La Roche (FRA),
Loudon (FRA), Reprezentant ČSSR
Rozhodčí: Zapletal Jan - Novák Radek - Závojský Oldřich

4.8.2018 – přátelské utkání - ST.PÁNI – Mrlínek - 55 LET - 2x40min.
MRLÍNEK – Holešovské holky 3:3 (3:1, penalty 2:1)
Branky Mrlínek: Otáhal Jaroslav, Horák Josef, Mikov Jurij
Branky HH: Šíblová Pavla, Ševčíková Adriana, Machalová Alena
Penalty: 1.Tiefenbachová Alice chycena 0:0 - 1.Žaloudík Miroslav
chycena 0:0, 2.Samsonová Monika 0:1 - 2.Šenkyřík Jaroslav 1:1,
3.Šíblová Pavla břevno 1:1 - 3.Mikulík Martin 2:1, 4.Jiroušková Ema
chycena 2:1 - 4.Rybka Jan vedle 2:1, 5.Doleželová Renata vedle 2:1
Sestava Mrlínek: Landiga Ludvík - Mikulík Martin, Šenkyřík Jaroslav,
Chaňo Petr, Horák Josef, Rybka Miroslav, Jakubec Stanislav, Otáhal
Jaroslav, Hačunda Radek, Žaloudík Miroslav, Rybka Jan, Mikov Jurij,
Mikeška Petr, Žaloudík Lubomír
Sestava HH: Pitnerová Kateřina - Slezáčková Sabina, Křenková Markéta,
Ševčíková Adriana, Pospíšilíková Terezie, Sklenaříková Eva, Doleželová
Renata, Jurčíková Alžběta, Samsonová Monika, Šíblová Pavla, Schlehrová
Marie, Machalová Alena, Jiroušková Ema, Tiefenbachová Alice, Řiháková
Monika, Kuchařová Vendula, Mrázková Veronika
Rozhodčí: Zapletal Jan - Novák Radek - Závojský Oldřich
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis

Nebyla nalezena žádná alba.

Fotoalbum fotbalového klubu TJ Mrlínek

Aktivní od

28. června 2010

Pohlaví

neuvedeno

Datum narození

10. srpna 1963

Webová adresa

http://www.tjmrlinek.cz
reklama