2020-07-19 - 49.ročník O pohár Zemské osy
Název
2020-07-19 - 49.ročník O pohár Zemské osy
Popis
19.7.2020 – turnaj o "Pohár Zemské osy" 49.ročník - MUŽI – Mrlínek
Základní skupiny:
MRLÍNEK (III.tř.KM) – Prusinovice (III.tř.KM) 2:1
Branky: 2x Horák David - Nevřala Radek
Rusava (III.tř.KM) - Loukov (III.tř.KM) 4:0
Branky: Vaculík Michal, Pola Rudolf, Havránek Jan, Kaďorek Lukáš - 0
MRLÍNEK – Košecké Podhradie (I.B, Slovensko) 1:2
Branky: Rybka Ondřej - Turza Adrián, Čepák Rastislav ml.
Rusava - Horná Poruba (I.A, Slovensko) 2:1
Branky: Havránek Jan, Kaďorek Lukáš - Taraba Denis
Prusinovice - Košecké Podhradie 1:4
Branky: Talach Kryštof - 2x Antol Martin, Lucas Niko, Šupák Miloš
Loukov - Horná Poruba 2:3
Branky: Šíp Jáchym, Kocman Lukáš - 2x Dražkovec Tom, Staňo Radovan
Tabulka-A:
1.Košecké Podhradie - 2 - 2-0-0 - 6:2 - 6 bodů
2.MRLÍNEK - 2 - 1-0-1 - 3:3 - 3 body
3.Prusinovice - 2 - 0-0-2 - 2:6 - 0 bodů
Tabulka-B:
1.Rusava - 2 - 2-0-0 - 6:1 - 6 bodů
2.Horná Poruba - 2 - 1-0-1 - 4:4 - 3 body
3.Loukov - 2 - 0-0-2 - 2:7 - 0 bodů
O konečném umístění ve skupinách rozhoduje:
1. počet získaných bodů, 2. vzájemný zápas, 3. brankový rozdíl
4. větší počet vstřelených branek, 5. střelba pokutových kopů
o 5.-6. místo: Prusinovice - Loukov 1:0
Branky: Pirkl Marek - 0
o 3.-4. místo: MRLÍNEK – Horná Poruba 0:0 (penalty 4:3)
Penalty: 1.H.Poruba 0:1 - 1.Rybka Ondřej 1:1
2.H.Poruba tyčka 1:1 - 2.Novák Radek chycena 1:1
3.H.Poruba 1:2 - 3.Horák David tyčka 1:2
4.H.Poruba chycena 1:2 - 4.Zapletal Rostislav 2:2
5.H.Poruba 2:3 - 5.Žídek Radim 3:3
6.H.Poruba chycená 3:3 - 6.Heryán Mojmír 4:3
Penalty série 5 kopů a dále do rozhodnutí.
o 1.-2. místo: Košecké Podhradie - Rusava 4:3
Branky: Šupák Miloš, Mutala Tomáš, Turza Adrián, Niko Lucas -
Havránek Jan, Vaculík Michal, Kaďorek Lukáš
Sestava Mrlínek: Novák Radek, Vlasák Marek - Josinek Lukáš, Heryán
Mojmír, Horák David, Vlasák Ondřej, Zapletal Rostislav, Žídek Radim,
Rybka Ondřej, Hlava Martin, Holec Martin, Podzemný Ondřej
Celkové umístění (počet účastí/počet vítězství na turnaji, roky):
1.TJ Slovan Košecké Podhradie (7/4-2014,2015,2016,2020)
2.SK Rusava (2/0)
3.TJ MRLÍNEK (49/7-poslední 2005)
4.TJ FO Vápeč Horná Poruba (10/1-2019)
5.TJ Prusinovice (3/0)
6.TJ Loukov (14/0)
Rozhodčí: Křepelka Miloš - Zalabák Kamil - Žaloudík Miroslav
Večer zábava MINI KOSOVCI+zpěv Čepák Rastislav(starosta)
Období
Statistiky
- 191 fotek
- 0 se líbí
Fototechnika
Canon EOS 60DNastavení
Fotoknihy z vašich fotek
Vyberte si z předchystaných knih pro Vás nebo vytvořte zcela novou.
Pexeso z vašich fotek
Stačí vybrat jen 32 fotek. Ostatní za Vás uděláme my.